انقلابی باید بصیر باشد،باید بینا باشد،بایدپیچیدگی های زمانه را درک کند...امام خامنه ای

موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
دیگر موارد
target="_blank" href="http://www.hadithcity.com">پایگاه شهر
حدیث عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir

مقر افسران جنگ سايبري خراسان شماليجشنواره ملی مبارزان سایبری ثبت لینک
زمزمه­های شیطانی (ابعاد سنجی شبکه ماهواره­ای زمزمه)
نویسنده : مهرداد پاکار
۹۰/۱۰/۱۹

      زمزمه­ های شیطانی

  (ابعاد سنجی شبکه ماهواره­ای زمزمه)

بررسی و تحلیل آثار هجمه فرهنگی شبکه ماهواره­ای زمزمه بر زنان مسلمان

نگاهی تحلیلی به اهداف پشت پرده ایجاد شبکه ماهواره ای زمزمه

بی­گمان دشمن، به دنبال یأس و ناامیدی از تهدیدات نظامی، تحریم­های اقتصادی و فتنه­های سیاسی، راهی جز بهره­گیری از طولانی­ترین و پرهزینه­ترین مسیر برای رسیدن به اهداف شوم خود، یعنی اقدامات تخریبی ـ  فرهنگی علیه دین، مذهب، قومیت، هویت، آداب و رسوم، نهاد خانواده و در نهایت، جامعه‌ی اسلامی ـ ایرانی ما نخواهد داشت. آنها به خوبی دریافته­اند که با تخریب فرهنگ این کشور، تحقق دیگر اهداف‌شان (سیاسی، اقتصادی و...) با سهولت بیشتری میسر خواهد شد. از این رو، پس از آزمون و خطا در دیگر زمینه­ها، امروز بر آن شده­اند تا به طور میانگین ماهانه یک شبکه‌ی فارسی زبان ماهواره­ای ایجاد نموده و به سرعت تعداد آنها را از صد بگذرانند به گونه­ای که هر ایرانی با هر سلیقه­ و ذائقه­ای بتواند به یکی از این شبکه­ها وابسته شود.

در میان این دست و پا زدن­های پی در پی و گاه عصبی و عجولانه، خرداد ماه امسال (1390) خبری منتشر شد مبنی بر راه­اندازی شبکه دیگری به نام زمزمه به دست گروه موبی MEDIAGROUP) (MOBY  و نیوز کور پریشن (NEWS CORPORATION) که خواهر شبکه فارسی وان لقب گرفت.

شناخت شبکه تلوزیونی زمزمه:

زمزمه (ZEMZEMEH) دومین شبکه تلوزیونی سرگرم کننده عمومی و رایگان فارسی زبان متعلق به شرکت پخش در خاورمیانه (FZ LLC) است این شرکت حاصل سرمایه‌گزاری بخش آسیایی شرکت اخبار (NEWS COR…) موسوم به  شرکت تلوزیون ماهواره­ای برای منطقه آسیایی (STAR) و گروه رسانه­ای موبی MED…) (MOBY است.

زمزمه همانند شبکه خواهر خود، فارسی وان، در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته به پخش برنامه‌های سرگرم کننده تلوزیونی با دوبله فارسی می­پردازد دفتر مرکزی شبکه تلوزیونی زمزم در شهر رسانه‌ای دبی واقع شده است.

گروه رسانه­ای موبی، بخشی از گروه  موبی است که سعد محسنی مدیر آن است. این مجموعه در بردارنده شبکه­های تلوزیون «طلوع»،  «تلویزیون لمر»، «رادیو آرمان»، «استودیوی موسیقی باربد میوزیک»، «کابورا پرودکشن» و در این اوخر «رادیو ارکوزیا» می­باشد.

گروه رسانه­ای موبی تلویزیون لمر را در سال 2006 میلادی تأسیس کرد که برنامه­های خود را به زبان پشتو ارائه می­دهد.

این گروه با تأسیس تلوزیون جهانی  طلوع در سال 2008 میلادی گستره رسانه­ای خود را به اروپا و آمریکای شمالی رساند در سال 2010 میلادی با شروع فعالیت تلوزیون طلوع نیوز این گروه تلوزیونی دارای چهار شبکه رادیویی شد.

این گروه در همکاری با شبکه تلوزیون جهانی استار در سال 2009 میلادی اقدام به تأسیس تلوزیون فارسی وان کرد که از امارات برای فارسی زبانان سراسر دنیا برنامه پخش می­کند و توانسته است در مدت کمی رقیبی بسیار جدی برای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باشد.

تبلیغات پیش از افتتاح

بهره‌مندی از فضای تعاملی وب، راهکاری است که امروزه رسانه­های نوین و تازه تأسیس، خود را ملزم به استفاده از آن می­دانند تا بتوانند نظرات مخاطبان را در تصمیمات و راهبردهای رسانه­ای خود مؤثر نشان دهند.

مسئولان شبکه زمزمه نیز با راه اندازی وب سایت اینترنتی و همچنین ایجاد صفحه­­ای به نام خود در شبکه اجتماعی فیس بوک ضمن تلاش برای معرفی این شبکه، واکنش­های مخاطبان را نیز تحت نظر گرفتند،

این فرایند در شبکه اجتماعی فیس بوک از تاریخ نهم خرداد سال 1390 آغاز شد و تا روز افتتاح، در زمانی حدود 40 روز شانزده اعلان به این صفحه ارسال گردید که عمده آن‌ها مصرفی سریال‌هایی بود که در فهرست کنداکتور این شبکه قرار گرفته بود.

در طول این چهل روز استفاده از تکنیک ایجاد عطش برای مخاطب با پخش تیزرهای جذاب از سریال‌هایی که قرار بود در این شبکه پخش شود به شکل‌های مختلف بر روی صفحات شبکه­های اجتماعی و وب سایت اصلی صورت گرفت، ولی نتوانست شمار مشتاقان این شبکه را در فیس بوک حتی به شش هزار نفر برساند

اهداف اعلان شده

سرگرمی مخاطبان

در وب سایت رسمی شبکه زمزمه این چنین آمده است: «زمزمه یک شبکه تلوزیونی مجانی در زمینه­های سرگرمی­های عمومی است که برای فارسی­زبانان ساکن خاور میانه و آسیای غربی در نظر گرفته شده است. زمزمه شبکه­ای است که با برنامه­های سرگرم کننده از سراسر جهان که به صورت دوبله فارسی پخش می‌شود.»[1]

هدف گزاری بر روی قشر زنان به عنوان مخاطب خاص

زید محسنی برادر سعد محسنی (مدیر عامل شرکت BME) در مصاحبه با پایگاه اطلاع‌رسانی نشنال گفت: «ما در حال راه‌اندازی زمزمه به عنوان یک کانال خانوادگی و از لحاظ کیفیت محتوا شبیه به فارسی وان هستیم اما تفاوت اصلی این خواهد بود که محتوای این شبکه با محوریت زن خواهد بود. وقتی ما تحقیقات بیشتری انجام دادیم نتایج آن بر این حقیقت مبتنی شد که یک فرصتی برای راه‌اندازی دومین شبکه وجود دارد ما تصمیم گرفتیم.»

ایجاد تغییرات اجتماعی

جاهد محسنی برادر دیگر سعد محسنی و از مالکان موبی گروپ در همایش «رسانه­های گسترش یافته آمریکایی» که در باشگاه ملی خبرنگاران در واشنگتن دی سی برگزار شد، درباره شبکه رادیویی آرمان اعلام کرده بود که ما در پی «تغییر اجتماعی» یا همان SOCIAL CHANGE  هستیم. کلید واژه ما نیز تأکید بر روی زنان است. یعنی زنان اسم رمز حرکت به سمت توسعه غربی و اصلاحات اجتماعی هستند. محسنی در ادامه سخرانی­اش تأکید کرده بود که فکر نکنید صحبت زن و مرد به صورت دوستانه در رادیو چیزی معمولی است بلکه سرآغاز تولی تحولی اجتماعی است که آرام آرام حرکت می­کند اما مؤثر است.[2]

زمزمه خواهر فارسی وان:

از بارزترین خصوصیات خواهرها می‌توان به همسانی و والدین مشترک اشاره کرد. این‌ که والدین این دو شبکه گروه موبی و شرکایی هستند که در انتها به غول رسانه­ای و صهیونیستی نظیر رویرت مورداک می‌رسند. واضح و مشخص است، اما از ویژگی­های همسان این دو شبکه می­توان به بهره­گیری از سریال‌هایی اشاره کرد که به سختی می­توان موضوع و سوژه اصلی آنها را عناوینی جز خیانت، رابطه­های آزاد جنسی، فرزند نامشروع طلاق، دوستی­ها و ارتباطات نامشروع و دیگر موارد شرم­آور از روابط لجام گسیخته زن و مرد که ویرانگر روابط خانوادگی است دانست.

یکی از مهم‌ترین نشانه­های وجود راهبرد تغییر سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی به سبک زندگی لیبرال و غربی، کشورهای سازنده این سریال‌ها هستند. اکثر سریال­های شبکه فارسی وان تولید کشورهای آمریکا، کره، کلمبیا، مکزیک و ترکیه است.

افتتاح شبکه زمزمه:

پس از مدت­ها تبلیغ در فضای مجازی و پخش ویدئوها و تیزرهای تبلیغاتی بر روی این شبکه و شبکه همسانش فارسی وان، سرانجام اعلان شد این شبکه در تاریخ هجده تیرماه افتتاح خواهد شد. تاریخی که برای بسیاری از مردم ایران یادآور حوادث تلخ و فتنه انگیز سال 87 است و گویی انتخاب آن برای افتتاح این شبکه، پیامی را برای مخاطب خود در بردارد که «آری ما سرآغاز حرکت اعتراضی شما را فراموش نکرده­ایم، اگرچه قرار نیست به موضوعات سیاسی به طور مستقیم بپردازیم، اما با بهره­مندی از حاشیه­هایی نظیر قرار دادن تاریخ افتتاحیه در مناسبت­های مورد نظرتان، به شما نشان می­دهیم که آرمان­هایتان را پی خواهیم گرفت و تا سرنگونی نظام اسلامی در کنارتان هستیم، هر چند مسیری طولانی­تر ولی اثرگذارتر از روش­های نظامی و سیاسی در پیش داریم.»

تأثیر و پیامدهای برنامه­های شبکه زمزمه:

ترویج سبک زندگی غربی با ظاهری شرق پسند

با توجه به تحلیل سریال‌های پخش شده از شبکه فارسی وان و نسبت آنها با سبک زندگی کشورهای سازنده به نظر می­رسد این موضوع در مورد شبکه تازه تأسیس گروه موبی نیز صدق می­کند شاهد این مدعا این است که حجم غالب سریال‌های این شبکه، آمریکایی است که به علت ارائه سبک زندگی غربی، ولی متناسب با اوضاع کشورهای کمتر توسعه یافته، در آن بیشتر از زبان‌های اسپانیولی استفاده شده است (سریال‌هایی مانند ملکه جنوب و ارورا).

انتخاب سریال‌های تولید کشورهای آمریکایی با زبانی غیر از انگلیسی، نشان­دهنده هدفمند بودن انتخاب‌ها بر اساس سبک زندگی ویژه کشورهای اسپانیولی زبان است که به عنوان الگوی غربی‌سازی و استحاله فرهنگی جامعه­ای مثل ایران انتخاب گردیده­اند.

القای پیامهای لیبرال فمینیستی

این رویکرد شبکه، با نحوه انتخاب برنامه­ها و سریال‌های آن آشکار شده است. به طور مثال در نخستین سریال پخش شده از این شبکه که احتمالاً جز هدفمند­ترین انتخاب‌های دست­اندرکاران برای افتتاح این شبکه است (سریال کافه پرنس) دختری را مشاهده می­کنیم که به سبب فعالیتش در شغل پیک موتوری و بر سر گذاشتن کلاه ایمنی مرد تشخیص داده شده و از جمع زنانه طرد می­شود.

مثبت نمایاندن وجهه دختری که از رابطه نامشروع باردار شده در سریال (ارورا)، مشروعیت بخشیدن به عشق یک دختر کولی بر خلاف قواعد و هنجارهای اجتماع خود در سریال (کولی­ها)، الگوسازی از دختری روستایی که پس از فرار از منطقه زندگی­اش به بزرگ‌ترین قاچاقچی مواد مخدر اروپا مبدل می­شود در سریال (ملکه جنوب).

همانطور که مشاهده می­شود سوژه و داستان اکثر سریال‌های این شبکه با محوریت زنان و احتمالاً برای تحریک حس برتری­جویی و حق طلبی آنان انتخاب شده است.

قبح­زدایی از گرایش­های هم­جنس‌گرایی و ترویج آن

متأسفانه در تیزرها و نماهنگ‌های تبلیغی و به ویژه در اکثر سریال‌های این شبکه شاهد تصاویری از ابتذال پوششی و انحطاط اخلاقی اجراکنندگان و هنرپیشگان زن این برنامه­ها و سریال‌ها هستیم. با توجه به هدف‌گذاری بر روی قشر زنان به عنوان مخاطبان اصلی این شبکه بارها مشاهده می­شود که به بهانه وجود مخاطب زن، تصاویری از شوخی­های غیر اخلاقی، در آغوش گرفتن همدیگر، رقص و گاه معاشقه زنانه با یکدیگر به نمایش در می­آید. همه این موارد گواه آن است که سیاست‌گذاران این شبکه و نیز شبکه­ای که در ماه­های آینده ویژه مردان راه­اندازی خواهد شد، در پی قبح زدایی از گرایش‌های همجنس گرایی در خلال برنامه­های خود می­باشند.

لوگو و زمینه

بهره­برداری از لوگوی شبیه لوگوی مجموعه شبکه­های NBC آمریکا که متعلق به گروه جنرال الکتریک است این پرسش را به ذهن می­آورد که با توجه به رقابت جدی میان گروه NBC و گروه رسانه­ای مرداک دلیل این انتخاب چیست؟ و آیا سلسله اتهام‌هایی که به مجموعه جنرال الکتریک درباره ارتباط با ایران زده می­شود با این انتخاب ارتباطی دارد یا خیر؟!

رنگ زمینه لوگو

همان‌گونه که پیش­تر شاهد استفاده مصرانه از رنگ قرمز و صورتی[3] در شبکه فارسی وان بودیم اکنون استفاده صریح از رنگهای زرد و نارنجی را در شبکه زمزمه مشاهده می­کنیم این امر انسان را بر می‌انگیزد تا بر مبحث روانشناسی رنگ‌ها بیشتر تأمل کند.

 

تأثیرات رنگ زرد و نارنجی از نظر روانشناسی[4]

روانشناسی رنگ زرد

رنگ زرد، رنگی گرم و شاد بوده و باعث افزایش سوخت و ساز بدن انسان می­شود. این رنگ از بقیه رنگ‌ها زودتر دیده می­شود، بنابراین بیشتر برای جلب توجه به کار می­رود.

رنگ زرد احساسات انسان را زیر و رو و او را از اندوه آزاد می­کند، افکاری را به انسان القا می­کند که بیشترین تأثیر را بر نیروی خود درمانی فرد می­گذارد. فعال شدن این نیرو مانند آن است که درون انسان انرژی نهفته عظیمی به یک باره آزاد شود.

 

روانشناسی رنگ نارنجی

رنگ نارنجی یک رنگ گرم می­باشد، زیرا ترکیبی از رنگ زرد و قرمز است و به نظر می‌رسد که این رنگ یک رنگ شاد و زندگی بخش می‌باشد. رنگ نارنجی، رنگ روز سپاسگزاری و نشان از چشم انداز پائیزی و شعله‌های آتش می باشد.

نارنجی رنگ خوشبختی می‌باشد این رنگ احساسات انسان را آزار می‌کند و به خاطر اثر تحریک کنندگی، با افسردگی مقابله نموده و شوخ طبعی را در انسان پرورش می­دهد. رنگ‌های روشن­تر آن مانند هلویی و زردآلویی نیز باعث رفع عصبانیت می­شود.

این رنگ چون ترکیبی از زرد و قرمز است به عنوان یک رنگ انرژی­زا در نظر گرفته می­شود. رنگ نارنجی به طرق گوناگون شاد به نظر می­رسد و مثل زرد تحریک کننده و مانند قرمز مملو از شور و علاقه و نشاط (هر چند با یک درجه کمتر) می­باشد.

همان‌گونه که در زیر مشاهده می­شود طیف رنگی (قرمز، صورتی، نارنجی و زرد) استفاده شده در لوگو و زمینه­های دو شبکه تازه تأسیس گروه موبی (فارسی وان و زمزمه) بر موارد زیر تأکید می­کند:

تحریک عصبی و جنسی

هیجان

شادی و لذت

جلب توجه و جذابیت


 

       صورتی      =         نارنجی         +        زرد          +          قرمز                

 

سوء استفاده از باور و اعتقادات مذهبی مخاطبان

اگر چه بارها دست‌­اندرکاران  گروه رسانه­ای موبی، خود را مسلمان و معتقد به دین مبین اسلام معرفی کرده‌اند، اما آنچه بر همه واضح است و آشکار گردیده، اهداف شوم، ضد دینی و ضد اخلاقی این شبکه‌‌‌ها می‌باشد.

اصرار دست‌­اندرکاران این شبکه به بکارگیری و بهره­مندی از نشانه­های دین مبین اسلام صرفاً تلاش برای قبح­زدایی از نمایش دادن تصویر مبتذل و غیر اخلاقی و پای­بند نشان دادن خود به مبانی اعتقادی مخاطبان می­باشد.

ساخت و پخش میان برنامه و نماهنگ راجع به ماه مبارک رمضان و تولید تیزر تبلیغی سریال‌های این شبکه در این ماه و قرار دادن ان در لابلای سریال‌های مبتذل از جمله اقدامات متولیان این شبکه است تا بتوانند با بازی دادن احساسات مخاطبان، به تصور خویش ذره­ای از اعتماد آنان را به خود جلب نمایند.

استفاده از اسامی مبارکی نظیر احمد، علی، فاطمه برای شخصیت­های بدکاره و خلاف‌کار در سریال‌های آمریکایی، مکزیکی، کلمبیایی که از شبکه زمزمه پخش می­گردد نیز از جمله تلاش­های مذبوحانه آنان در قبح­زدایی از خدشه‌دار نمودن اعتقادات، باورها و ارزشهای دینی مخاطبان مسلمان این شبکه می­باشد.

سخن آخر

مسلم است که با راه­اندازی شبکه زمزمه، توالی راه­اندازی شبکه­های فارسی زبان نظیر صدای آمریکا، بی‌بی‌سی فارسی، فارسی وان، یورونیوز فارسی، من­ و تو، و بیش از 90 شبکه دیگر به پایان نخواهد رسید و دشمن وامانده از همه مسیرهای آسیب زدن به ملت ایران، روز به روز دامنه پوشش و تأثیر خود را بر  مخاطبین رسانه­ها، تخصصی­تر خواهد نمود.

آنان بر این باورند که مهم‌ترین گام در جهت انهدام و به انحراف کشیدن یک جامعه اسلامی تبلیغ سبک زندگی غربی به عنوان سبک مدرن و امروزین زندگی و در نهایت تغییر و استحاله‌ی سبک زندگی در جوامع اسلامی است و همچون تجارت گذشته دور (نبرد آندلس) و نزدیکانشان (افغانستان و عراق)، می‌بایست کوچکترین نهاد جامعه یعنی خانواده را هدف قرار دهند و در این راه ابتذال و انحراف اخلاقی را مؤثرترین مسیر می­دانند و در تلاش هستند تا با ترویج تفکرات لیبرال فمینیستی در این جوامع به ویژه موجبات فروپاشی فرهنگ اعتقادی جامعه را فراهم آوردند.

همانگونه که مقام معظم رهبری (مد ظله) می­فرمایند:[5]

وقتی روستاها و شهرهای افغانستان بر اثر موشک‌های آمریکایی ویران می­شدند و ملت مظلوم افغانستان زیر بمباران آمریکایی­ها دست و پا می­زدند یک استراتژیست نظامی آمریکا گفت: اگر به جای این موشک‌ها برای جوان‌های افغان، لباس زیر زنانه و وسایل شهوت‌رانی و پوشش­های سبک غربی و آمریکایی بفرستید، بدون صرف این هزینه­ها می­توانید افغانستان را تصرف کنید و خرج تسلیحات در کیسه­تان باقی می­ماند.

به جای بمب و موشک و راکت، سی‌دی­های پورنوگرافی و منظره­ها و ادبیات مهیج و شهوت­انگیز را میان آنها ترویج کنید آن وقت کار برای شما آسان می­شود.


[1] . ZEMZEMEH.TV/ZEM/INDEX.PHP/FQ/ABOUT-US.HTML

[2] . www.mashreghnews.ir/fa/news/55868

[3] . رنگ‌هایی که در مجموعه طیف رنگها در ناحیه رنگ قرمز قرار دارند با عنوان رنگ‌های گرم شناخته می­شوند که دامنه آن از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است رنگ صورتی نیز در واقع همان رنگ قرمز کم رنگ است و معمولا نشان عشق است این رنگ مشخصا بیشترین تأثیر را در تحریک جنسی افراد دارد.

[4] . Fa.pqrsiteb.com/news.php?nid=12017

[5] . ششم فروردین 1381.

رسول عربها نجف آبادی  

:: موضوعات مرتبط: سیاسی، فرهنگی
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
رهبرم!

من دینم را از تو می گیرم، من راهی را می روم كه تو می روی و قدم بر جای پای تو می گذارم . من به ولایت تو افتخار می كنم چرا كه ولایت تو را ولایت امام زمان (عج ) می دانم.

اگر امام بزرگوار ما وارث امامان معصوم (ع) و وارث رسول خدا (ص) بود و اگر او وارث تمامی انبیاء بود، تو وارث همان امامی و حقا كه یك قدم از راه او جدا نرفته ای پس تو ولی مایی و رهبر ما.
در این وانفسا كه هر كسی برداشتی از دین دارد و هر ناكسی تراوشات ذهنی خود و افكار و اندیشه های وام گرفته از غربی ها و مادی پرستان را به ساحت دین می چسباند و به نام دین به خورد توده ها می دهد، من دینی را بر می گزینم كه تو منادی آن باشی. من ولایتت را می پذیرم تا حدود آزادی را بر اساس قانون خدا برایم معین كنی.
برخلاف نظر كوته نظران و كج اندیشان و معاندان، من برده و بنده تو نیستم ، چرا كه تو ارباب نیستی؛ من بندة آزاد خداوندم كه پیرو توأم و تو رهبر منی، من گوش به فرمان توأم و تو فرمانده منی، من مرید توأم و تو مراد منی.
من تو را شبیه ترین مردمان به امامان معصوم (ع) می بینم، در دیانت و هدایت مردم به سوی خدا، در تدبیر و رهبری حکومت اسلامی، در سیاست مبارزه و مقابله با دشمنان اسلام و قرآن، در فهم سیاسی و اجتماعی از دین، در شجاعت و شهامت و در صبر و بردباری، در ساده زیستی و زهد معنوی ، ... تورا بر سیره و روش پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع) می بینم.

پس چرا به ولایتت افتخار نكنم و از جان و دل به فرمان تو گردن ننهم؟ پس من راهی را می روم كه تو نشانم دهی، چرا كه به این اعتقاد قلبی رسیده ام كه راه تو ، راه امام و هدف تو هدف امام است.
من تو را تنها نمی گذارم تا در روز قیامت روی زشت كوفیان را نبینم .
من تو را تنها نمی گذارم تا وقتی پرسیدند امامت كیست ؟ نام زیبای تو را با افتخار بر زبان آورم. من در دنیا با تو می مانم تا روز قیامت كه هر كس به دنبال امامی سرگردان می شود ، مرا با تو محشور كنند و تو دست مرا بگیری. من تو را تنها نمی گذارم تا در روز قیامت همراه علی (ع) باشم.
و چه زیباست سخن آن شهید كه وصیت كرد: «من با خدای خویش پیمان بسته ام كه در همه كربلا ها و در همه عاشورا ها همراه حسین باشم.»

مارا سری است با توكه گر خلق روزگار

دشمن شوندوسربكشند،مابرآن سریم

رهبرم،
مظلومیت تو ما را به یاد مظلومیت مولا علی(ع) می اندازد.

اگر منافقان امت قلب تو را جریحه دار كرده ودل تو را خون كرده اند ، خوارج هم قلب امیرالمؤمنین (ع) را خون كرده بودند.
مگر نه این است كه آنها هم قبلا از اصحاب نزدیك پیامبر (ص) بودند و ولایت علی(ع) غربالشان كرد؟ و مگر نه این است كه منافق صفتان انقلاب ، بازماندگان اهالی كوفه و وارثان همان خوارجند كه با ولایت تو غربال می شوند.
اما مظلومیت علی(ع) از مظلومیت تو بیشتر بود چرا كه یارانش انگشت شمار بودند ولی تو بسیجی ها را داری. بسیجی هایی كه امام را تنها نگذاشتند تو را هم تنها نمی گذارند. دوستانت را دوست می داریم و دشمنانت را دشمن.
رهبرم تو تنها نیستی، تو رهبر قبیلة عشقی؛ آنان كه خون مسلمانی در رگ هایشان جوششی دارد، عشق به ولایت هم در دلهایشان موج می زند. تو رهبر همه مسلمانانی، تو رهبر همه عاشقان عدالتی. تو رهبر محرومان و مستضعفینی. تو رهبر همة كسانی هستی كه چشم انتظار ظهور مهدی اند. شیفتگان عدالت و زهد علی (ع ) چون در دوران آن حضرت نبوده اند با پیروی از تو و دفاع از ولایت تو وفاداری خود را به او اثبات می كنند و قلب خود را با سخنان علی گونة تو تسكین می دهند و عاشقان امام زمان (عج ) گوش به فرمان تو برای اجرای فرامین آن امام موعود تمرین اطاعت می كنند و اگر چه سعادت حضور در دولت كریمة آن حضرت را نیافته اند ولی دلخوشند كه در تحت ولایت امیری صالح از یاوران او روزگار را سپری می كنند.
عكس تو بر دیوار های بلند قلوب مسلمانان نقش بسته است و این عزتی خداوندی است كه به آن رهبر فرزانه عطا شده و لیكن اهل نفاق آن را نمی فهمند.

رهبرم !
سربازان و جان بر كفان تو یكی دو تا نیستند، ما دهها و صدها نفر نیستیم، ما دهها هزار و صدها هزار نفر نیستیم، ما میلیونها نفریم. ما دهها و صدها میلیون نفریم كه در ایران و در سرتاسر جهان گوش به فرمان تو هستیم، ما همه آزادگان جهانیم!


الحمدلله الذی جعلنا من المتسمکین
بولایت امیرالمومنین علی بن ابیطالب
والائمه المعصومین علیهم السلام
اللهم احفظ قائدنا امامنا الخامنه ای
الی ظهور المهدی
عجل الله تعالی فرجه الشریف
منو اصلی
آرشیو مطالب